Aktualizacja: 2009-09-02 20:59 Eryk Rodzik wicemistrzem British Open 2009

Informacja dla maturzystów

   Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu to uczelnia z 60-cio letnią tradycją i jeden z najlepszych ośrodków dydaktycznych i sportowych w Polsce. Od wielu lat wysoko uplasowanych w rankingach uczelni wyższych, kształcąca na wielu kierunkach i specjalizacjach min.; trenersko-instruktorska, wychowanie fizyczne i wychowanie fizyczne specjalne, menedżer sportu, promocja zdrowia, organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży, turystyka aktywna, rekreacja ruchowa, fizjoterapia więcej sport (więcej inf. na www.awf.wroc.pl). Klub Sportowy AZS AWF Wrocław, a w szczególności sekcje sportów walki od lat są uznawane za jedne z najlepszych w kraju, posiadają bogatą historię i wysokie wyniki sportowe łącznie z mistrzami olimpijskimi, świata i europy.
KS AZS AWF Wrocław informuje, iż w lutym 2007 roku została powołana sekcja sportowa w taekwondo olimpijskim przy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W związku nowopowstałą sekcją zapraszamy wszystkich chętnych maturzystów, którzy zamierzają podjąć studia we Wrocławiu na treningi taekwondo. Zawodnikom chcącym reprezentować barwy AWF Wrocław, zapewniamy pomoc na studiach, miejsce w Domu Studenckim, stypendia sportowe za wyniki, a w przypadku większego zainteresowania studiami na AWF Wrocław otworzenia specjalizacji trenerskiej z taekwondo olimpijskiego. Termin składania dokumentów upływa 2 lipca (więcej inf. na www.awf.wroc.pl/awfnew/site.php?ID=78).
Więcej informacji tel.: dr Kazimierz Witkowski 0-600-081-781 (kierownik sekcji sportów walki) i mgr. Przemysław Pachla 0-693-612-838 (trener).

Z poważaniem
Przemysław Pachla


źródło: Karolina Więcek, 2007-06-06 10:50
publikacja: Waldemar Grabowski, 2007-06-09 09:12:14

KALENDARZ
ZAPROSZENIA MIĘDZYNARODOWE
SUBSKRYPCJA
podaj Swój e-mail

Copyright © 2005 by Waldemar Grabowski