Aktualizacja: 2009-09-02 20:59 Eryk Rodzik wicemistrzem British Open 2009

5 medali na Mistrzostwach Belgii

Na odbywających się Mistrzostwach Belgii w sobotę Reprezentacja Polski zdobyła 5 medali.
Łukasz Walkowiak zajął 5 miejsce przegrywając z Hiszpanem - późniejszym zwycięzcą kategorii męskiej do 54 kg.

W kategorii do 84 kg Dariusz Paluszkiewicz 3 miejsce przegrywając z Chorwatem 9-7, podobnie jak Karol Siliwoniuk (ta sama kategoria wagowa), który przegrał z Hiszpanem - olimpijczykiem 9-7. Hiszpan zajął 1 miejsce, a Chorwat 2 w kategorii 84 kg.

Aleksandra Uścińska również zdobyła 3 miejsce; przegrała z Hiszpanka w półfinale 6-9,
Katarzyna Kalinowska (72 kg) również zdobyła brąz (przegrała z Holenderką 18-12),
Luiza Sądowska brąz przegrała w półfinale z hiszpanką 2-11 (63 kg),
Julia Jankowiak przegrała pierwszą walkę z Chorwatka (2-19) w kategorii wagowej do 47 kg.,
Karolina Mośko zdobyła 5 miejsce (przegrała z Angielką 1-7),