Aktualizacja: 2009-09-02 20:59 Eryk Rodzik wicemistrzem British Open 2009

Studia w Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław

   KS AZS AWF Wrocław informuje, iż w lutym 2007 roku została powołana sekcja sportowa w taekwondo olimpijskim przy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ( www.ksazsawf.wroclaw.pl). W związku z nowopowstałą sekcją zapraszamy wszystkich chętnych maturzystów, którzy zamierzają podjąć studia we Wrocławiu na treningi taekwondo. Zawodnikom chcącym reprezentować barwy AZS AWF Wrocław, zapewniamy pomoc na studiach, miejsce w domu studenckim, stypendia sportowe za wyniki, a w przypadku większego zainteresowania studiami na AWF Wrocław otworzenia specjalizacji trenerskiej z taekwondo olimpijskiego. Wszystkie treningi odbywają się na obiektach AWF Wrocław.

 

   Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu to uczelnia z 60-cio letnią tradycją i jeden z najlepszych ośrodków dydaktycznych i sportowych w Polsce. Od wielu lat wysoko uplasowanych w rankingach uczelni wyższych, kształcąca na wielu kierunkach min.: wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja, sport oraz fizjoterapia.
Na kierunku wychowanie fizyczne istnieje możliwość wyboru następujących specjalności: trenerskiej, wychowanie fizyczne specjalne, menedżer sportu, promocja zdrowia, organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz fitness.
Na kierunku turystyka i rekreacja: turystyka aktywna, rekreacja ruchowa i fitness.
Kierunek sport ze względu na nieco inną formę studiów jest dedykowany głównie do aktywnych sportowców i kształci w następujących specjalizacjach: wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja, sport.
Kierunek fizjoterapia kształci fizjoterapeutów.
Wszystkie kierunki na AWF Wrocław kształcą w formie studiów: stacjonarnych dziennych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych (www.awf.wroc.pl).

   Klub Sportowy AZS AWF Wrocław, a w szczególności sekcje sportów walki (judo i sekcje szermiercze szpady, floretu i szabli) od lat są uznawane za jedne z najlepszych w kraju, posiadają bogatą historię i wysokie wyniki sportowe łącznie z mistrzami olimpijskimi, świata i europy .

Internetowa rejestracja kandydatów na AWF Wrocław trwa od 15 maja do 25 czerwca (www.awf.wroc.pl/awfnew/site.php?ID=78).
Więcej informacji na temat studiów na AWF Wrocław i sekcji taekwondo wtf: tel. dr Kazimierz Witkowski 600 081 781 (kierownik sekcji sportów walki) i mgr Przemysław Pachla 693 612 838, p_przemek@hotmail.com (trener sekcji taekwondo).
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na AWF Wrocław na www.awf.wroc.pl lub tel. (071) 347 31 85, 347 34 60.
Informacje na temat wszystkich wyższych uczelni we Wrocławiu na http://www.istudia.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=4&id=14&Itemid=32 lub http://www.uczelnie.pl/nu.asp?p=546,36,1

 

AZS AWF Wrocław
 


źródło: Karolina Wiącek, 2008-05-14 9:22
publikacja: Waldemar Grabowski, 2008-05-15 00:26:09

KALENDARZ
ZAPROSZENIA MIĘDZYNARODOWE
SUBSKRYPCJA
podaj Swój e-mail

Copyright © 2005 by Waldemar Grabowski