Kursokonferencje trenerów i sędziów
Polski Związek Taekwondo informuje, że w dniach
15-18 grudnia w Spale (COS) organizuje Kursokonferencje trenerów i sędziów
Taekwondo.
Na kursokonferencję powołani zostali trenerzy główni sekcji Taekwondo (max. 1
osoba) wg poniższego wykazu.
W przypadku sędziów zostaną przesłane indywidualne zaproszenia. Związek pokrywa
koszty pobytu oraz zwraca koszty przejazdu (wg obowiązujących przepisów).
Osoby spoza listy przyjazd i pobyt na koszt własny.
AZS UWM |
Olsztyn |
AZS OŚ |
Poznań |
AZS AWF |
Poznań |
KSW |
Szczecinek
|
UKS G8 Bielany |
Warszawa |
KS Rapid RMI FM |
Śrem |
MLKS Wikingowie
|
Pisz |
AZS OŚ |
Gdańsk |
UKS ZS |
Bełżyce |
ŚLKT Pomorze |
Świnoujście |
BKS Centrum
|
Bydgoszcz
|
KS Czerwony Smok
|
Poznań |
KKT Tygrys
|
Kętrzyn |
ULKS |
Borne Sulinowo |
KS Hwarang
|
Pisz |
MLKS Czarni
|
Olecko |
UKS Taebaek Bielany |
Warszawa
|
UKS Arcus
|
Krynica |
OK Taekwondo
|
Opole |
KS Taekwondo
|
Giżycko |
MKS Huragan
|
Międzyrzec Podlaski
|
MKS Medyk |
Łomża |
ŁCT Sirocco |
Łodź |
UKS Andros
|
Puławy |
MKS Taekwondo
|
Limanowa
|
AZS |
Łódź |
WLKS Kmicic
|
Częstochowa
|
MUKS Piętnastka
|
Bydgoszcz
|
UKS Sokół
|
Kościan |
TKKF Promyk
|
Ciechanów |
UKS Feniks
|
Śrem UKS |
SKS Start
|
Olsztyn |
MUKS Olimpia
|
Nowe Miasto
Lubawskie |
UKS Jedynka
|
Jarocin |
LKSW Dan |
Świdnik |
UKS Spartakus
|
Gdańsk |
UKS Dragon
|
Długie Stare
|
KSS-R Pegaz
|
Końskie |
UKS Bursztyn
|
Gdańsk |
KKT Bałtyk
|
Koszalin |
Program kursokonferencji
15.12.05 – czwartek
do 18:00 – przyjazd uczestników
18:00 – kolacja
19:00 – zebranie Zarządu
16.12.05 – piątek
8:00 – śniadanie
9:30 – 11:00 a – P. Jadwiga Malczewska - Racjonalne żywienie zawodników sportów
walki
11:00 – 11:30 – przerwa
11:30 – 13:00 – P. Jadwiga Malczewska - Redukcja masy ciała w sporcie wyczynowym
13:30 – obiad
14:30 – 15:30 – P. Marek Rzepkiewicz - obciążenia – planowanie szkolenia
15:30 – 16:00 – przerwa
16:00 – 17:30 – P. Marek Rzepkiewicz – dokumentacja trenera
18:00 – kolacja
19:00 – P. Marcin Kiciński – egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie
zasady i
regulaminy
20:00 – trenerski klub dyskusyjny
17.12.05 – sobota
8:00 – śniadanie
9:30 – 11:00 – P. Krystyna Anioł – urazy w taekwondo i ich likwidacja,
wspomaganie treningu
11:00 – 11:30 – przerwa
11:30 – 13:00 – P. Jacek Skubis - kalendarz 2006, regulamin sportowy 2006,
szkolenie wojewódzkie, UKS, sprawy organizacji szkolenia;
do 13:00 – przyjazd sędziów
13:00 – obiad
14:30 – 16:00 – P. Nowicki, P. Ryzwanowicz, P. Kubatek - interpretacja przepisów
sędziowskich
wg Światowej Federacji
po 16:00 – wyjazd trenerów
16:00 – 16:30 – przerwa
16:30 – 17:30 – interpretacja przepisów c.d.
18:00 – kolacja
19:30 – sędziowski klub dyskusyjny
18.12.05 niedziela
8:00 – śniadanie
9:30 – 11:00 – P. Tomasz Pyciarz: - regulamin pracy Komisji Sędziowskiej, zasady
doszkoleń
sędziów, plan obsad na 2006 rok
11:00 – 11:30 – przerwa
11:30 – 13:00 – wybory Przewodniczącego Komisji i Komisji Sędziowskiej
13:30 – obiad (po obiedzie wyjazd sędziów)
Z poważaniem
Marcin Kiciński
źródło: Marcin Kiciński, 2005.12.09 13:00 publikacja: Waldemar Grabowski, 2005-12-09 14:57:34 |